- W jaki sposób moje dziecko może wziąć udział w Projekcie?
W pierwszej kolejności należy wypełnić ankietę dostępną na stronie internetowej Szpitala lub pobrać i wypełnić ankietę dostępną w Biurze Obsługi Pacjenta i w Izbie Przyjęć Dzieci. Ankieta elektroniczna po wypełnieniu zostaje przesłana na adres mailowy Szpitala, ankietę papierową można złożyć w miejscu pobrania lub przesłać na adres Szpitala. - Skąd będę wiedzieć, że moje dziecko zakwalifikowało się do badań w ramach Projektu?
W przypadku zakwalifikowania się dziecka do kolejnego etapu Projektu Rodzice zostają powiadomieni o tym fakcie przez osobę koordynującą Projekt. Ustala się wtedy termin badania dziecka na obecność helicobacter pylori. Informacje o tym czy dziecko zostało zakwalifikowane do badań można uzyskać również pod telefonem podanym w zakładce „kontakt” - Jak przebiega badanie na obecność helicobater pylori?
Badanie dzieci na obecność helicobater pylori jest przeprowadzane metodą nieinwazyjną. Polega na przeprowadzeniu testu oddechowego. Dzieci powinny być na czczo 3 godziny przed badaniem. - Jaka jest dalsza procedura?
Jeżeli dziecko zostanie zakwalifikowane do dalszych etapów badań w ramach Projektu kolejne badania umawiane są bezpośrednio z lekarzami biorącymi udział w Projekcie. - Ile kosztują badania?
Badania przeprowadzane we wszystkich etapach realizowanych w ramach Projektu PL0361 „Dobra diagnoza – leczenie – życie” są bezpłatne
KONTAKT:
tel 32 370 4 321
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.